Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Zde najdete některé naše internetové kamarády :o)

-----------------

Obrazek

Tento krásný golden retriever je bez PP, narodil se 28.8.2005. Zatím má základní poslušnost, ale s paničkou se chystají na záchranářský výcvik (vyhledávání v sutinách a rujnách ). Je hravý, jemný, něžný a drzý a když někoho vítá ocáskem schazuje vše kolem :) Je bláznivý s pořádnou dávkou temperamentu a nadevš miluje svou rodinu. Jako každý retriever spapá skorme vše :o) Jeho oblíbená místa jsou všude kde je aspoň trošku vody a také balkon :) Falkova nejoblíbenější hračka je jednoznačně lano...Tento pejsek je velice podobný Brittovi, jsou skoro jako dvojčátka :) jen škoda že jsou od sebe tak daleko :( snad se někdy potkají...

FALKOVY STRÁNKY

( click )

Obrazek

-----------------

Obrazek

Jordan z Kroukartí je krásný pejsek mého oblíbeného plemene Flat coated retrievera. Narodil se 9.5.2007 v chovatelské stanici Z Kroukartí. S paničkou pracují zatím na základní poslušnosti a moc jim to jde :) Jordi miluje vodu, hračky a samozřejmě baštu :) S paničkou se zůčastnili již několika výstav a jako malý si přivezl dokonce ocenění BOB :) Jordi rád chodí na procházky a nejradši si hraje s kámošem a zároveň spolubydlícím Falkem a dalšími psími kamarády. "Bohužel" Jordan a Falko bydlí na Slovensku a tak jsme se ještě neviděli, ale třeba se nám to někdy povede :)

JORDANOVY STRÁNKY

( click )

Obrazek

-----------------

Obrazek

Mezi naše další kamarády patří chovatelská stanice FOREVER MY, ve složení Zita Chlupaté štěstí ( Sindy ) a Kreizy Chlupaté štěstí. Sindy se narodila 23.11.2003 a již od malička to byla velmi krásná a šikovná fenečka. Sid má za sebou několik výstav, zkoušky OVVR a tak splnila podmínky chovnosti a stala se z ní chovná fenka. Kreizy je mladší členkou této smečky, narodila se 23.2.2007 a již od malička byla andílek s ďáblem v těle. Kreizy má za sebou také několik výstav, přičemž se stalo čekatelkou junior šampiona, kterého jí moc přejeme! S Kreizynkou se Britt setkal na klubové výstavě retrieverů 2008, kde si spolu zaplavali v rybníce a zaaportovali dummíka, na kterém je Kreizynka doslova závislá :)

STRÁNKY CHS FOREVER MY

( click )

Obrazek

----------------