Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Zde můžete shlédnout několik našich kamarádů :o) Samozřejmě máme kamarádů více, ale než bychom sem všechny naskládali. Každopádně důležité kamarády ještě dodáme :o)

Obrazek

Robíček náš malý spolubydlící  je kříženeček bígla a jezevčíka :o) Narodil se 12.5.2001. Je milý, hodný a poslušný teda pokud se mu zrovinka chce.. jinak dokáže být pěkně tvrdohlavý...S Brittečkem tráví celý den, takže jsou nerozluční kamarádi, jsou něco jako bráškové, ikdyž tak velikostně rozdílní :o) Rádi si spolu hrajou, pravda většinou vyhrává Brittík :) Robíček běhá agility a moc mu jdou, již byl také na mnoha závodech, ze kterých si přivezl krásné diplomy, pohárek a medaily!! Držíme mu palce do dalších závodů, ať si vždy vyběhá co nejlepší místo...:)

ROBÍČKOVY STRÁNKY

( click )

Obrazek

--------------

Obrazek

Tak tenhle mladý psí krasavec je náš velký kámoš. Narodil se 11.8.2007 ( ten den museli strašně jasně svítit hvězdy a dvě mu spadli přímo do očiček:) ) Stačí jeden pohled a ten poví vše. Barney je pohodový GR bez PP, od ledna 2007 s paničkou navštěvují cvičák a moc jim to spolu jde! Jsou totiž s paničkou skvělá dvojka. Barneysek miluje běhání a zkoumání okolí a jako každý retriever všelijaký dobrůtky, ale nejvíc mu chutná chlebík, za který udělá zkrátka vše. Brittík je něco jako jeho velký bráška...Spolu rádi vymýšlí různé lumpárny ( to víte goldení klucí ). Už se moc těšíme na další společné procházky a výlety!

BARNEYSKOVY STRÁNKY

( click )

Obrazek

--------------

Obrazek

Tato krásná mladá fenečka se narodila 18.4.2007 a dostala jméno Via Abigail Libošovská blata alias Abi. Je to temperamentní a velmi šikovná fenka. Již se zůčastnila několika výstav a vždy zabodovala :) Má ráda vodu, papání a hlavně své páníčky a pohyb :) Její kukuč nás s Brittíkem učaroval a máme ji moc rádi :) Na Punťa Cupu 2007 okouzlila porotu v soutěži pejsek Parádník, kde získala krásné 2. místo :) Abi s námi jeden čas chodila na cvičák a moc jí to šlo. S páníčky má skvělý vztah a my jí přejeme hodně výstavních a výcvikových úspěchů :)

ABINKY STRÁNKY

( click )

Obrazek

--------------

Obrazek

Je krásná anglická kokršpanělka bez PP, ale to nám vůbec nevadí. Narodila se 23.5.2002. Je to velmi hodná, hravá a poslušná fenka. S paničkou Kájou jsou super dvojka a dlouho doma cvičili agility na po domácku vyrobených překážkách. Od září 2007 navštěvují OSU Plzeň, kde běhají agility a zůčastňují se dokonce i závodů. Chystají se také na zkoušky poslušnosti ZOP. Sára moc ráda prohání koně, na které s paničkou chodí a miluje dlouhé procházky třebas po přírodě :) Je to kamarádka jak má být :)

SÁRINKY STRÁNKY

( click )

Obrazek

--------------

Obrazek

Tento krásný černý labrador s PP se celým jménem jmenuje Ámos z Královských lesů alias Dastík :) Narodil se 9.9.2005 je to temperamentní, poslušný a krásný pes. Zúčastnil se také několika výstav a složil zkoušky ZZO a OVVR. DKK 0/0!:) Chodí s námi na cvičák a s Brittíkem se vždycky před výcvikem pořádně vylítají. Dastík je totiž jeden z mála, který mu stíhá a má dokonce energie mnohem víc než Britt. Má moc rád vodu, papání a svoje páníčky :) Dastík je chovný pes!!

DASTÍKOVY STRÁNKY

( click )

Obrazek

--------------

BESSY:Tak tahle krásná fenka golden retrievera je naše "milovaná" ...Sice jí vidíme denně za plotem, ale už sme se s ní párkrát vylítali v poli :o) Má perfektní výcvik ,ale když vidí Britta docela na něj zapomíná :D vždycky když jdeme okolo ,běží s námi kolem plotu...a doráží na Britta, ten dělá taký svoje pazvuky na ní a dokonce ho i rozštěká, což se nám strašně moc hodí...Narodila se v únoru 2005 takže je o pár měsíců starší než Britt...Jako každej goldík má potřebu aportovat což nám dosvědčuje pokaždé když nám něco podává k plotu :D třebas i vlastní misku ...je to prostě skvělá fenka :o)