Jdi na obsah Jdi na menu
 


 ZKOUŠKY

- OFICIÁLNÍ ZKOUŠKU ZZO MÁME V PLÁNU 2009/2010 -

ZZONANEČISTO

Obrazek

Dne 2. 7. 2009 jsme s Brittečkem zkoušeli složit zkoušky ZZO nanečisto… Nejdříve jsme měli zkoušky skládat ráno, ale jelikož se ten den na táboře ( při Roudné – výcvikový tábor pro retrievery ) skládali vyšší zkoušky, museli jsme počkat do odpoledne. Potom už začali nervíky pracovat a já byla celkem nervózní, i přes to, že o nic v podstatě nešlo. Zkoušku jsme zkoušeli spolu s dalšími 8 pejsky. Rozhodčím nám byla naše výcvikářka Karin.

Obrazek

S Brittečkem jsme si vylosovali číslo 7, takže chvíli trvalo, než jsme se dostali na řadu. Když už se tak stalo, začalo pršet a bouřit, takže paráda xD Ovšem nám to problémy nedělalo :)

Britt nejspíš vstal správnou nohou, protože dělal méně blbostí, než obvykle xD Bohužel se zvednul z odložení, za což nám zmizeli hned 4 bodíky k dobru.

Obrazek

Tady je naše bodovací tabulka:

Předmět

Známka

Maximální z.

Celková z.

Přivolání

10

10

10

Ovladatelnost

8

10

8

Polohy S.L.V.

9

10

9

Odložení za pochodu

9

10

9

Aport

9

10

9

Odložení

6

10

6

Přivolání psa za ztížených podmínek

prospěl

neprospěl

P

Chování psa ve skupině osob

prospěl

neprospěl

P

Chování psa krátkodobě přivázaného o samotě

prospěl

neprospěl

P

Celkem bodů

  

51

 

Celkově jsme dosáhli 51 bodů! Takže jsem měla opravdu radost a ještě větší, když jsem zjistila, že jsme se umístili na 3. místě! Britteček tak získal krásnou medaili :)

Obrazek

Na závěr bych chtěla moc poděkovat Ireně Zárubové a Karin Havlíkové vůbec za to, že nás dobře připravili na tuto zkoušku-nezkoušku a samozřejmě také za to, že se nám pilně věnovali ve věcech výcviku. Děkuju!